O nas

Centrum Capoeira Szczecin jest najstarszą sekcją capoeira w naszym mieście. Od początku istnienia działamy w ramach międzynarodowej grupy Companhia Pernas Pro Ar. Rdzeń naszej sekcji stanowi grupa doświadczonych capoeiristas, którzy uczestniczą regularnie w szkoleniach i obozach w Polsce i za granicą, wciąż poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Nasza kadra posiada uprawnienia instruktorów rekreacji ruchowej, oraz bogate doświadczenie nie tylko w capoeira, ale również w innych sztukach walki, dyscyplinach sportu oraz tematach pokrewnych sportowi ( np dietetyce ). Wiedzę tą wykorzystujemy w czasie zajęć i zawsze staramy się przekazywać naszym uczniom.

W czasie treningu kładziemy nacisk na równomierny rozwój trenujących, skupiamy się nie tylko na aspekcie fizycznym. Uczymy także języka portugalskiego, gry na tradycyjnych dla capoeira instrumentach, oraz przekazujemy wiedzę na temat Brazylii.

Treningi prowadzimy w różnych grupach zaawansowania, tak aby w sposób stopniowy i usystematyzowany nauczać capoeira. Zaczynamy zawsze od zbudowania solidnych podstaw, które sprawiają, że nauka bardziej zaawansowanych technik jest bezpieczniejsza i łatwiejsza.

Od blisko pięciu lat prowadzimy treningi dla dzieci i chcemy zainteresować je tym wspaniałym sportem oraz przygotować tak, aby w przyszłości były nie tylko lepszymi capoeiristas ale też lepszymi ludźmi.

Od 2011 roku nasza siedziba znajduje się przy ulicy Szerokiej 63, gdzie posiadamy akademię capoeira wzorem tych z Brazylii.

Jeśli jesteś z Polski i chcesz grać w kasynie online Blik, pierwszym krokiem jest wybór banku z kodem Blik. Proces płatności jest łatwy, szybki i bezpieczny, a do tego kompatybilny z większością bankowych aplikacji mobilnych. Dodatkowo, do dokonywania płatności w kasynie możesz użyć swojej karty kredytowej. Ta opcja jest dostępna dla większości kasyn online Blik. Poniżej przedstawiamy kilka głównych powodów, dla których warto zagrać w kasynie z certyfikatem Blik. Blik to popularna metoda płatności dla kasyn online, szczególnie w Polsce. Jest to część systemu płatności, więc klienci mogą z niego korzystać za pośrednictwem swoich aplikacji bankowych. Większość dużych banków w Polsce obsługuje kasyna z wpłatą Blik w Polsce, co czyni go jednym z najłatwiejszych sposobów przeprowadzania transakcji mobilnych. Korzystając z Blika, gracze mogą zasilać swoje konta w kasynach online i wypłacać wygrane za pomocą kilku kliknięć. Ponadto, gracze mogą używać Blika do wpłacania środków i wypłacania ich z kont w kasynach online. Kolejną zaletą korzystania z Blika jest to, że jest on łatwy w użyciu. Musisz tylko posiadać konto w zweryfikowanym banku. Aby móc korzystać z tej metody płatności, musisz być zalogowany na konto Blik. Podczas dokonywania wpłaty otrzymasz unikalny kod Blik, który musisz wpisać. Po wpisaniu PIN-u będziesz mógł potwierdzić wpłatę.

Comments are closed.