Kadra

Instrutor D’Artagnan
Związany z capoeira już od pierwszych lat jej istnienia w Szczecinie, aktywnie i nieprzerwanie trenujący od 2002 roku. Uczestnik, gość i organizator szkoleń capoeira w Polsce i Europie. Nieustający w doskonaleniu siebie i swoich uczniów.

Pomysłodawca i organizator corocznych, międzygrupowych „Ogólnopolskich Zawodów Capoeira –  Jogos Poloneses”.

Prowadzi Prowadzi treningi grupy dorosłych oraz grupy 10-11.

 

Instrutor Barbante

Trenuje capoeira od 2003 roku, w „drugim pokoleniu” szczecińskich capoeiristas. Od tego czasu bierze udział w szkoleniach capoeira. Wielokrotnie organizował warsztaty i wydarzenia związane z capoeira odbywające się w Szczecinie.

Początkowo prowadził zajęcia w Gryfinie, po otwarciu Akademii Capoeira wspiera D’Artagnana w prowadzeniu zajęć w Szczecinie. Jako pierwszy zaproponował formę i prowadził zajęcia capoeira dla dzieci w Szczecinie.

Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia Instruktorów rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. W każdym roku biorą udział przynajmniej 5 szkoleniach capoeira, poszerzając swoją wiedzę aby móc przekazywać ją uczniom.

Umiejętności i doświadczenie zdobywali przez lata treningów, wielokrotne uczestnictwo w szkoleniach oraz obozach z Mestres capoeira oraz samodzielnego zdobywania wiedzy z zakresu capoeira oraz sportu owocują umiejętnościami uczniów, które są naszą najlepszą wizytówką. Nie ustają w poszerzaniu swoich umiejętności oraz wiedzy.

Od początku związani z grupą Companhia Pernas Pro Ar i Mestre Porquinho.

Comments are closed.